Odontologijos klinika „Nauji dantys“

Paslaugos

Odontologijos klinika “Nauji dantys” pacientams duris atvėrė prieš 6 metus.

Klinika pasižymi jaukia, namus primenančia aplinka, o joje dirbantys gydytojai garsėja savo profesionalumu, patirtimi ir moderniu požiūriu į šiuolaikinę odontologiją bei naujoves.
Galime garantuoti, kad pirmas klinikoje sutiktas žmogus Jums nusišypsos, o gydytojo konsultacija nustebins profesionalumu. Nes kiekvienas pacientas tampa mūsų klinikos šeimos nariu.
- 01

Burnos chirurgija ir implantacija

Burnos chirurgija – tai specifinė odontologijos sritis, apimanti burnos ertmėje atliekamas chirurgines procedūras (operacijas). Ji yra neatsiejama nuo dantų implantacijos ir protezavimo, kartais nuo ortodontinio gydymo.

Dantų implantavimas – tai pažangiausias gydymo metodas, skirtas atkurti prarastus pavienius, kelis ar visus dantis.Įvairūs dantų implantavimo būdai padeda sustabdyti žandikaulio irimą, sugrąžinti normalų sąkandį bei kramtymo funkciją. Dantų implantavimas padeda atstatyti trūkstamus dantis ir kiek įmanoma – išsaugoti esamus.

Danties rovimas – tai invazinė chirurginė procedūra, kurios metu pašalinami dantys, sukeliantys nepatogumus bei galintys sukelti odontologinius susirgimus. Bokštų odontologijos klinikoje atliekamas vieno ar kelių dantų rovimas, retinuotų (protinių) dantų rovimas, šaknų amputacijos, rezekcijos, taip pat visos kitos burnos chirurgijos paslaugos.

Protinių dantų rovimas.

Danties šaknies rezekcija – danties šaknies sutrumpinimas, arba kitaip – viršūnės nupjovimas. Šis gydymas skirtas išsaugoti dantis ir jų funkcionalumą. Procedūros tikslas – užkirsti kelią infekcijoms, kurios apninka danties šaknies kanalą.

Sinuso pakėlimo operacija – tai chirurginiu būdu persodinamas dantų kaulas. Dažniausiai ši procedūra atliekama prieš dantų implantaciją. Pacientams, kurie turi nepakankamai kaulinio audinio, sinusas pakeliamas, kad būtų kur tinkamai įsodinti dantų implantus.Kai atstumas tarp sinuso dugno ertmės ir viršutinio žandikaulio yra per plonas, o kaulo aukštis nepakankamas, atliekama sinuso dugno pakėlimo operacija.

Kaulo priauginimo operacija – tai nuosavo paciento kaulo arba dirbtinio kaulo priauginimas ten, kur pacientui jo trūksta. Tai efektyvi priemonė atstatyti sunykusią žandikaulio dalį prieš implantavimą. Kai pasiekiamas reikiamas kaulo plotis ir tūris, galima patikimai sriegti implantus.
Prieš dantų implantavimo procedūrą nustatoma, kokia žandikaulio kaulo kokybė ir koks jo kiekis.

Liežuvio pasaitėlio operacija – ji atliekama, kai per trumpas pasaitėlis apriboja liežuvio judesius, trukdo kalbos arba mitybos funkcijai. Liežuvio pasaitėlis yra burnos dugne ir tvirtinasi prie liežuvio apačios. Per trumpas liežuvio pasaitėlis yra įgimtas ir dažniausiai tai pastebima, kai vaikui sueina 3 metai.

- 02

Restauracinė ir terapinė odontologija

Endodontija – dantų šaknų kanalų gydymas, kurio tikslas – viršūninio apydančio uždegimo gydymas, prevencija, danties išsaugojimas.

Dantų plombavimas – karieso gydymas.

Estetinis plombavimas – Estetinis plombavimas – pirmiausiai tai galimybė pacientui greitai turėti gražią, estetišką šypseną, o antra tai danties audinį ir dantenas tausojantis restauracijos metodas. Jo metu sluoksniavimo metodu dantys padengiami šiuolaikine kompozitine (plombine) medžiaga, fizikinėmis savybėmis artima natūraliems dantų audiniams. Atkuriama dantų estetika, funkcija, jų tvirtumas, atsparumas ir santykis su gleivine.
- 03

Periodontologija ir burnos higiena

Burnos higiena – tai būtina prevencinė priemonė, norint užtikrinti karieso neatsiradimą ir neišplitimą paciento burnoje bei išvengiant kitų odontologinių susirgimų.

Dantų balinimas – klinikoje atliekamas pažangiausia “Phillips ZOOM” sistema.

Periodontologija – tai odontologijos sritis, skirta periodonto ligų gydymui. Sveiko žmogaus dantenos yra rausvos, tvirtos, dengiančios visą danties šaknį ir su dantimi formuojančios tvirtą jungtį. Prie danties esanti dantenų vagelė apsaugo šią jungtį. Didžiausia problema yra tada, kad prasidėjus periodonto ligoms, šis barjeras yra pažeidžiamas, o simptomai iš pradžių būna vos pastebimi.

Dantenų plastika – tai chirurginis metodas, kuris padeda sugrąžinti prarastą šypseną, apsaugoti dantis nuo galimų tolesnių pažeidimų ir sumažinti jaučiamą dantų skausmą bei jautrumą. Kartais dantenų plastika atliekama prieš estetinį plombavimą ar protezavimą, kai dantys yra ištiesinti ir dantenų aukščiai sureguliuoti. Dantenų korekcija gali padėti priekiniams dantims harmoningai derėti su dantenomis.

Scroll to Top